enfrtr

Kedi Kumu

Kedi ürünleri, kedilerin günlük ihtiyaçlarının karşılanması, sağlıklı ve mutlu yaşamlarının sağlanması açısından vazgeçilmezdir. Alpha olarak, kedilerin benzersiz doğasını ve gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, onlara özel olarak tasarlanmış ürünler geliştirdik. Kediler en iyi bakımı hak eden aktif ve sevimli hayvanlar olduğundan, kediler için doğru ürünleri kullanmak çok önemlidir.

Kediler, insan arkadaşlarının ilgisini çabuk fark eder ve takdir ederler. İnsanlarla özel bağlar kurarlar ve sevildiklerini ve önemsendiklerini hissettikleri ortamlarda gelişirler. Pek çok hayvan sever, kedilerin sağlığını ve mutluluğunu arttırmak için özel mama ve bakım ürünleri kullanarak evde, dış mekanlarda ve bahçelerde kedilerin bakımını sağlar. Kedi sahipleri bu ürünleri kullanarak evcil hayvanlarının yaşam kalitesini önemli ölçüde artırabilir ve onlara daha konforlu bir yaşam alanı yaratabilirler.

Alpha olarak kedilere yaş, cins ve fiziksel özellikler gibi faktörlere dayalı olarak bireysel ihtiyaçlarını karşılayan doğru ürünleri sağlamanın önemini anlıyoruz. Kedi sahipleri, doğru ürünleri seçerek evcil hayvanlarının yaşamları üzerinde olumlu bir etki yaratabilir ve insan ile kedi dostluğu arasındaki bağı güçlendirebilir.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.       +90 532 221 7441

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.    +90 536 796 6148

WhatsApp: +90 542 221 7441

Trade Register : 84273     
Tax Administration : Seyhan
Tax No. : 0570505404
 
ADANA
PINAR MAH. 74014 SK. SEHA SİTESİ A BLOK NO: 2 İÇ KAPI NO: 5 
SEYHAN/ ADANA
İSTANBUL
MİMAR SİNAN MAH. KASSAM ÇEŞME SK. No. 13/4
ÜSKÜDAR İSTANBUL

© 2020 ALPHA Foreign Trade, All Rights Reserved