enfrtr

Gelişen sektörün lider temsilcisi olarak Alpha, hizmet verdiğimiz her sektörün özel ihtiyaçlarına göre sürekli olarak güncellenmiş lojistik ve depolama çözümleri sunmaktadır. Kuruluşumuzdan bu yana, farklı sektörlerdeki iş ortaklarımızın hedeflerine uygun yenilikçi çözümleri sürekli olarak geliştirdik. Misyonumuz, yalnızca lojistik ve depolamayı etkileyen yenilikler sunarak değil, aynı zamanda ilgili sektörler ve hizmetlerimizin tüm alanlarında üstün çözümler sunarak sektöre liderlik etmektir.

Alpha olarak güvenli ve yenilikçi iş modellerimiz aracılığıyla büyümemize, sektör profesyonellerinin gelişimine ve iş ortaklarımızın başarısına katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Amacımız, Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen lojistik ortaklarından biri olarak konumumuzu geliştirmek, gelecekteki gelişmelere zemin hazırlayan kaliteli çözümleri sürdürmektir.

Lojistik Depolama

Kapsamlı depolama ağımız, ileri teknolojilerimiz ve güçlü stok yönetimi yeteneklerimiz, gıda, tekstil ve elektronik dahil olmak üzere çeşitli sektörlerin benzersiz ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş depolama çözümleri sunmamızı sağlar.

Depo Hizmetleri

Gelişmiş teknolojik altyapımızla, depolanan tüm eşyaların kendilerine özel ihtiyaçlarını karşılamasını sağlayarak, uluslararası standartlarda modern ve çözüm odaklı depo hizmetleri sunuyoruz. Hem Depo Rejimi hem de Gümrük Mevzuatı gereklerine ve müşteri beklentilerine uyum sağlayarak, gümrük gözetimi altındaki malları profesyonel bir yaklaşımla sorumlu bir şekilde koruyoruz.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.       +90 532 221 7441

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.    +90 536 796 6148

WhatsApp: +90 542 221 7441

Trade Register : 84273     
Tax Administration : Seyhan
Tax No. : 0570505404
 
ADANA
PINAR MAH. 74014 SK. SEHA SİTESİ A BLOK NO: 2 İÇ KAPI NO: 5 
SEYHAN/ ADANA
İSTANBUL
MİMAR SİNAN MAH. KASSAM ÇEŞME SK. No. 13/4
ÜSKÜDAR İSTANBUL

© 2020 ALPHA Foreign Trade, All Rights Reserved