enfrtr

Gümrük Hizmetleri ve Küresel Ticaret Yönetimi

Alpha olarak, işletmeler için küresel ticaret operasyonlarını kolaylaştıran ve uluslararası ticaretin karmaşıklıklarını yönetmede çok önemli olabilecek çözümler sunmaktayız. İşletmeler, küresel ticaretin yaşam döngüsü boyunca işletme verimliliğini artırarak ve nakit akışlarını optimize ederek, küreselleşmiş pazardaki fırsatları daha iyi yakalayabilir ve zorlukları yönetebilir.

.

İşletmenizi Dünya Çapında Yönetin

Alpha olarak, uluslararası varlığını genişletmek isteyen işletmelere kapsamlı destek sunmaktayız. Çeşitli pazarlardaki büyüme fırsatlarının belirlenmesine yardımcı olarak, ticari uyumluluk programları oluşturup sürdürerek ve ticari faaliyetlerin her alanında yardım sağlayarak, müşterileri için daha sorunsuz ve daha başarılı uluslararası iş operasyonlarını kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu bütünsel yaklaşım, küresel ticaretin karmaşıklıklarını etkili bir şekilde yönetmeyi amaçlayan şirketler için çok değerli olabilir.

.

İş Verimliğinizi Artıracak Ticari Danışmanlık Hizmetleri

Alpha olarak, profesyonel ticari danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Mevzuat uyumluluğunu en üst düzeye çıkarmak, riski en aza indirmek, tedarik zinciri verimliliğini artırmak ve müşterilerimizin işini büyütmek için sekiz alana odaklanıyoruz:

Global Gümrük Müşavirliği

Çeşitli bölgelerdeki deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimiz, ürünlerinizin dünya çapında kesintisiz uluslararası nakliyesini sağlar.

.

İthalat Danışmanlığı

Odak noktamız, ürün sınıflandırması, değerleme, menşe ülke tespiti, menşe ülke işaretleri ve titizlikle kayıt tutma ile ilgili en iyi uygulamaları hayata geçirmektir. Ek olarak, ithalat yükümlülükleri, belge gereklilikleri, süreç karmaşıklıkları ve ürün spesifikasyonları geliştirmeyi ve sonuçta tarife indirimi, daha iyi uyumluluk ve daha sorunsuz ithalat süreçleri sağlamayı amaçlıyoruz.

İhracat Danışmanlığı

Menşei ihracat formalitelerine özellikle dikkat ederek, ihracat süreci boyunca en iyi uygulamalara bağlı kalmaya önem veriyoruz. Bu, belgelerin, denetim prosedürlerinin, sertifikasyonun, lisanslamanın ve ürüne özgü gereksinimlerin karşılanmasının kapsamlı bir şekilde ele alınmasını içerir. Bu ayrıntılara titizlikle dikkat ederek, uluslararası müşterileriniz için olumlu ve kusursuz bir deneyim garanti etmeyi hedefliyoruz.

Mevzuat Uygunluğu

Yasal sorunlardan ve cezalardan kaçınmak için çeşitli pazarlardaki ilgili yasa, düzenleme ve standartlara uygunluğun sağlanması

Tedarik Zinciri Verimliği

Lojistiği optimize etmek, maliyetleri azaltmak ve genel operasyonel performansı iyileştirmek için tedarik zincirinin verimliliğini artırmak.

İş Büyümesi

Uluslararası pazarlarda genişleme ve büyüme fırsatlarını belirlemek ve bunlardan yararlanmak.

Ticaret Danışmanlığı

Pazara giriş stratejileri, gümrük prosedürleri ve ticaret finansmanı dahil olmak üzere uluslararası ticaretin çeşitli yönleri hakkında müşterilere uzman tavsiyesi ve rehberlik sağlamak.

Müşteri Memnuniyeti

Uzun vadeli ortaklıkları ve memnuniyeti teşvik etmek için değer sunmaya ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanmak.

Uzun vadeli ortaklıkları ve memnuniyeti teşvik etmek için değer sunmaya ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanmak.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.       +90 532 221 7441

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.    +90 536 796 6148

WhatsApp: +90 542 221 7441

Trade Register : 84273     
Tax Administration : Seyhan
Tax No. : 0570505404
 
ADANA
PINAR MAH. 74014 SK. SEHA SİTESİ A BLOK NO: 2 İÇ KAPI NO: 5 
SEYHAN/ ADANA
İSTANBUL
MİMAR SİNAN MAH. KASSAM ÇEŞME SK. No. 13/4
ÜSKÜDAR İSTANBUL

© 2020 ALPHA Foreign Trade, All Rights Reserved